СПЕЦПРОЕКТ
За підтримки ЖК "Новий Автограф"
На виріст: як обрати квартиру в Києві майбутнім батькам
У третьому, завершальному, матеріалі про вибір житла в Києві ми розповімо на що звертати увагу при виборі майбутньої сімейної резиденції. В попередніх матеріалах ми розглянули наскільки задовольнить потреби сучасних містян концепція "нульового кілометра" для новобудов, а також поговорили з киянами, які обрали для проживання лівий берег столиці. Сьогодні дізнаємося чим керуються та на що звертають увагу майбутні батьки, коли купують квартири.
Лише квартирою не обійтись
"Коли ми обирали квартиру, то спочатку влаштували буквальний "кастинг" району: наскільки він безпечний, освітленість вулиць, проглядали навіть статистики злочинів за попередні роки", — ділиться Ірина.

"Потім, звичайно, локація, яка включає не лише активний громадський транспорт, але й зручність заїзду для таксі, доступне паркування біля будинку, наскільки зручно буде пересуватись з дитячим візочком по району. Ми навіть приїздили під час робочого дня та ввечері, щоб демографічний зріз зробити".

При виборі житла майбутні батьки повинні запланувати доступність щоденних прогулянок, тому наявність поруч великого парку, наприклад, значно полегшить пошук тихого, безпечного простору для малюків.

"Перш за все ми перевіряли наявність пологих тротуарів, пандусів, широкі зручні двері у під'їзд, поверх, квартиру. І найголовніше — ліфт! Якісний вантажний ліфт! Це найважливіше для будинку, якщо в родині є малюк. Два роки щоденних підйомів навіть з найлегшим, ергономічним візком стане кошмаром", — запевняє Юлія, мама дворічної Ніки.
Від району до квартири
Молода родина Дмитро, Олена та маленький Давид розповідають про свій досвід: "Дитяча поліклініка з педіатром, якому ви довіряєте, повинна бути розташована максимально близько від дому, особливо у перші пів року життя малюка! Також не покладайте марних надій, що зможете раз на тиждень запланувати та робити всі необхідні покупки, якщо великі магазини далеко. Краще мати поруч кілька гіпермаркетів та ТРЦ".

"Я знаю, що наявність поруч цілодобової аптеки уже маст-хев, проте для нас неочікуваною перевагою став магазин будівельних матеріалів неподалік, адже дитина потребує чимало змін вдома: від дитячих замків до заглушок в розетки, накладок на меблеві кути та ще десятки дрібних покупок мало не щотижня", — ділиться Ярослав: "І взагалі, якщо плануєте поповнення, беріть на кімнату більше, ніж збирались. Дитина та усе їй необхідне, як от ліжечка, візочки, іграшки, потребують дуже багато простору. Однокімнатна квартира стане концентратором стресу для і так втомлених батьків".

Планування квартири — один з основних аргументів для придбання.

Новобудова з безпечною територією, достатньо великим дитячим майданчиком, без автомобілів поруч, стануть необхідним доповненням, проте сама квартира повинна відповідати усім запитам родини: від посиленої звукоізоляції до теплоощадного фасаду.
З чого почати?
Якщо хочете знайти ідеальне місце для майбутньої сімейної резиденції, зверніть увагу на житловий комплекс "Новий Автограф" в Дніпровському районі, за адресою вул. Генерала Жмаченка, 26. Два будинки знаходяться за 15 хв. пішки від станції метро "Дарниця" та одразу навпроти оновленого парку "Перемога", загальною площею понад 66 гектарів.

Тобто ідеальне просторе місце для прогулянок з малюком без автострад уже поруч. Неподалік комплексу працюють державна та приватна дитячі лікарні, міська клінічна лікарня №3 та кілька цілодобових аптек.

Утеплений мінеральною ватою монолітно-каркасний фасад, якісні металопластикові енергоощадні вікна та наявність індивідуальних котлів опалення для комфорту майбутніх резидентів.

Сучасні дитячі ігрові зони та майданчики для занять фітнесом, баскетболом та футболом — все це на закритій території комплексу, який охороняється. Уже за кілька років молодій родині стануть в нагоді розташовані в пішій доступності вісім дитячих садочків та шість шкіл, серед яких відомі гімназії «Фортуна» та «Гармонія», а також навчально-виховний комплекс «Домінанта».

В кожному під'їзді обладнані колясочні кімнати та можливе додаткове придбання комор для габаритних речей. Готовність ЖК забудовник DIM обіцяє уже в 4-му кварталі 2021 року.

Дізнайтесь більше на сайті.