СПЕЦПРОЄКТ
за підтримки Епіцентру
Герої економічного фронту
Дніпровський виробник вантажопідйомного та вагового обладнання, який полегшує життя інвалідів, допомагає військовим та навіть під час війни виводить на ринок нові продукти
Важливість збереження української економіки в умовах повномасштабної війни переоцінити важко. Українські підприємства повинні працювати. Платити податки, щоб країна могла забезпечувати армію всім необхідним. Виплачувати зарплати, щоб в українців залишалася можливість скинутися на Байрактари. Забезпечувати країну товарами, які необхідні українцям на передовій та в тилу.

На жаль, війна вже знищила сотні українських виробництв, а десятки тисяч людей втратили роботу. На щастя, в країні залишається багато підприємців, які не опустили рук, продовжують працювати в надскладних умовах і при цьому ще й допомагають військовим. Про цих відважних людей та їх бізнес розповідаємо в спецпроєкті "Герої економічного фронту", що реалізується за підтримки компанії "Епіцентр".
Підйомні технології
Підйомні технології - молода українська компанія з Дніпра, яка була створена всього 4 роки тому. На перших порах підприємство виступало дилером продукції, проте 1,5 роки тому змінило свою філософію, організувавши виробничу діяльність. Зараз серед основних сфер її роботи:

  • виробництво, постачання, обслуговування та ремонт підйомників;
  • виробництво вагового обладнання;
  • реалізація комплексних проектів;
  • інжиніринг, розробка апаратної та IT продукції;
  • виготовлення деталей і металевих конструкцій.
Компанія швидко розвивалася, тож, незважаючи на молодий вік, вже має в своєму портфоліо співпрацю з багатьма відомими українськими підприємствами. Серед них Метінвест, Укрпошта, Велика кишеня, Ласунка, Фармак, Монделіс Україна та багато інших. Також компанія співпрацювала з підрядником будівництва дніпровського метрополітену Limak Construction, виконавши два замовлення на вантажопасажирські підйомники на висоту 72 м та 56 м.
Проте Підйомні технології орієнтуються не лише на В2В-сегмент, але й на роздрібну торгівлю, співпрацюючи з лідером українського ринку ритейлу - мережею Епіцентр. Ще до війни компанія почала продавати в мережі торговельні, товарні та кантерні ваги, а також представила свої кранові та платформні ваги в онлайн-магазині Epicentrk.ua. А не так давно Підйомні технології зайшли в торговельні центри з новим для себе сегментом, розпочавши постачання до мережі пакувального обладнання (більше 10 товарних позицій).

Разом з цим, компанія приділяє велику увагу соціальним проєктам та виробництву підйомників для інвалідів. Як розповідає співвласник бізнесу Віталій Тумайкін, в цьому напрямку компанія активно співпрацює зі школами та благодійними фондами.
Навіть попри війну в країні, ми продовжуємо цю роботу. Зараз завершуємо проєкт в Побужжі, де у відреставрованих школах встановили підйомники для дітей, які не можуть пересуватися самостійно
Віталій Тумайкін, співвласник компанії
З початком повномасштабної війни Підйомні технології, як і багато інших підприємств в Україні, були змушені припинити свою роботу. Проте керівництво і команда компанії долучились до волонтерського руху, допомагаючи як українським військовим, так і вимушеним переселенцям.
Ми кожного дня передавали продукти та одяг, закуповували бронежилети та інше спорядження для військових, виготовляли протитанкові їжаки та постачали ємності для коктейлів молотова. Загалом, робили все від себе можливе, щоб допомогати країні боротися з окупантами. Продовжуємо це робити і зараз, але при цьому намагаємося відновлювати бізнес, щоб підтримати українську економіку та працівників
— Віталій Тумайкін, співвласник компанії
Він також зізнається, що зараз компанія працює лише на 20-25% від довоєнних показників. В таких умовах про прибутки не йдеться. Головна задача: забезпечити виплати заробітної плати та пережити ці скрутні часи. В той же час, Тумайкін активно шукає шляхи для розвитку компанії. В тому числі в інших сегментах бізнесу.

Зокрема, компанія планує зайнятися експортом гіпсокартону, а також розглядає можливості для побудови в Україні модульних будинків для переселенців. Підйомні технології вже провели перемовини з одним з найбільших міжнародних виробників такого житла, і готові постачати в Україну більш якісні та дешеві будиночки, у порівнянні з нині представленими на ринку зразками.
Ми віримо в перемогу України і сподіваємось, що вона відбудеться якомога швидше. В той же час, розуміємо власну соціальну відповідальність і хочемо допомогти людям, які найбільше постраждали від війни та втратили своє житло. Тож плануємо розпочати перемовини з владою та пошук фінансування для побудови повноцінних модульних містечок для біженців
Інші матеріали Спецпроєкту "Герої економічного фронту"