З березня компанія безкоштовно відвантажила понад 700 тонн матеріалів для зведення укріплювальних споруд. Сухі будівельні суміші Polimin для облаштування блок-постів отримали підрозділи ЗСУ та тероборони Києва, а підприємству «Київгаз» були відвантажені матеріали для захисту газорозподільчої системи.
Окрім того, частина виробничих потужностей переорієнтувалася на виготовлення воєнної продукції різного призначення. Зокрема, виробництво протитанкових їжаків та буржуйок. Перші допомагали стримати ворожу бронетехніку, другі – зігрівали наших військових у промерзлих окопах.
Поряд з цим компанія передавала металеві підпори для укріплення бомбосховищ, допомагала столичним лікарням пелетами та ліхтарями, власними силами споруджувала бліндажі й забезпечувала українських військових глушниками і бронежилетами. І це в умовах, коли продажі продукції фактично повністю зупинилися. У березні компанія реалізувала всього 1% від довоєнного товарообігу.
Богдан Рублюк зізнається, що компанія постраждала від російської агресії ще в 2014 році, коли під окупацію потрапив завод з виробництва сухих будівельних сумішей Полімін-Донбас. Разом із заводом, компанія втратила одні з найбільших для себе ринків збуту: на той час Донецький регіон займав друге місце за рівнем продажів, а півострів Крим – третє. Втім, цей важкий для бізнесу період став переломним для його розвитку. Адже саме тоді компанія прийняла рішення остаточно переорієнтуватися на європейський вектор розвитку та експансію на міжнародні ринки.