СПЕЦПРОЄКТ
за підтримки Епіцентру
Герої економічного фронту
Як український виробник екологічної хімії та косметики допомагає захисникам України
Компанія DeLaMark - найуспішніший український виробник екологічних засобів для прання, прибирання і особистої гігієни. Через війну підприємство було змушене призупинити свою діяльність. Проте вже зараз компанія повністю відновила свою роботу і підтримує не лише вітчизняну економіку, але й українських військових та вимушених переселенців.

Важливість збереження української економіки в умовах повномасштабної війни переоцінити важко. Українські підприємства повинні працювати. Платити податки, щоб країна могла забезпечувати армію всім необхідним. Виплачувати зарплати, щоб в українців залишалася можливість скинутися на Байрактари. Забезпечувати країну товарами, які необхідні українцям на передовій та в тилу.

На жаль, війна вже знищила сотні українських виробництв, а десятки тисяч людей втратили роботу. На щастя, в країні залишається багато підприємців, які не опустили рук, продовжують працювати в надскладних умовах і при цьому ще й допомагають військовим. Про цих відважних людей та їх бізнес розповідаємо в спецпроєкті "Герої економічного фронту", що реалізується за підтримки компанії "Епіцентр".
DeLaMark
Компанія DeLaMark - провідний гравець на вітчизняному ринку екозасобів. Її слоган - "Жити еко - жити чисто" - дуже влучно відображає філософію та місію компанії.

Вона почала свою діяльність у 2008 році з виробництва безфосфатного прального порошку. І до сьогодні перетворилася у потужного українського виробника безпечної побутової хімії та косметичних доглядових засобів. Свого часу торгова марка DeLaMark першою в Україні отримала міжнародний екологічний сертифікат «Жива планета» на всю лінійку продукції.
В основу діяльності компанії DeLaMark покладено впровадження економіки замкненого циклу, щоб на кожному життєвому етапі нашого продукту зменшувати навантаження на екологію.

Наші основні принципи: сталий розвиток, інноваційність, якість та довіра споживачів, повага та чесність – для нас вони головні як всередині компанії, так і поза її межами. А тому маємо тісну партнерську співпрацю як з Епіцентром, так і з іншими ритейлерами України.
— Олексій Веренкін, директор компанії
Зараз в асортименті виробника є все, що необхідно для безпечного та якісного прання, прибирання і особистої гігієни. Зокрема, в мережі торговельних центрів Епіцентр, з яким виробник працює з 2010 року, представлено понад 110 найменувань товарів DeLaMark, які користуються великим попитом серед українських покупців.
З початком повномасштабної війни DeLaMark, виробництво та офіс якого знаходиться в Києві, був змушений тимчасово призупинити діяльність задля безпеки співробітників. Як наслідок, відбулось різке скорочення обсягу реалізації продукції.

Проте завдяки злагодженості команди та отриманому під час ковідних обмежень досвіду, компанії вдалося налагодити ефективну віддалену роботу. Це допомогло налаштувати робочі процеси і вже в березні виробництво відновилось. Співробітники повернулись на робочі місця, щоб працювати на благо країни та підтримувати її економіку, незважаючи на складнощі воєнного часу.
Найголовнішим викликом зараз є пошук якісної сировини, адже військові дії також ускладнили і роботу наших постачальників. Але ми шукаємо нові можливості та партнерства, залишаючись, як і у мирний час, провідним українським виробником екозасобів, що відповідають концепції повного ресайклінгу.
При цьому компанія фокусується не лише на комерційної діяльності та утримуванні бізнес-фронту, але й на підтримці українських військових та цивільного населення. DeLaMark допомагає волонтерському руху, бійцям ЗСУ та Азову, вимушеним переселенцям і мешканцям міст Буча й Ірпінь, які сильно постраждали під час боїв за Київ.
Вдячні нашим клієнтам за замовлення, адже саме завдяки їм ми маємо ресурси допомагати. Всі, хто можуть зараз працювати – мають працювати, адже це робочі місця, підтримка економіки. Поновивши роботу, нам вдалось зберегти робочі місця, ми сплачуємо податки та маємо можливість допомагати країні. Цей невеликий внесок кожної компанії та кожної людини є дуже важливим для нашої перемоги. На всіх фронтах.
Інші матеріали Спецпроєкту "Герої економічного фронту"