СПЕЦПРОЕКТ
за підтримки Епіцентру
Гроші, гуманітарка і транспорт: як Епіцентр допомагає країні в умовах війни
Компанія створила гуманітарні штаби в Києві і на заході України
З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну група компаній Епіцентр К направила власні ресурси на допомогу військовим та громадянам країни. Як заявила співвласниця компанії Галина Герега, Епіцентр вже виділив допомогу для країни на загальну суму понад 150 млн грн.
Станом на сьогодні Епіцентр виділив допомогу загальною вартістю понад 150 млн грн, і в подальшому продовжить допомагати країні. Для більш ефективної координації та розподілення допомоги ми створили Гуманітарні штаби у Києві та в Західній Україні. Окрім того, мережа надала свій транспорт (фури, будівельну техніку, мікроавтобуси тощо) на потреби українського народу і перевезення вантажів, в тому числі з Європи
Галина Герега, співвласниця компанії «Епіцентр»
За її словами, оскільки головною мішенню ворога є столиця України, компанія докладає максимум зусиль, щоб не допустити гуманітарної катастрофи в Києві. Для цього Епіцентр створив у столиці Гуманітарний штаб із забезпечення потреб військових, територіальної оборони та мирних мешканців. Сюди щоденно надходять десятки тонн вантажу: їжа, медикаменти, одяг та інші товари першої необхідності.

Завдяки власним логістичним потужностям компанія вибудувала повний ланцюжок постачання гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану. Епіцентр надає не лише власні приміщення і транспортний парк, але й робочу силу та стратегічні запаси товарів.
Станом на 13 березня Гуманітарним штабом вже прийнято понад 5500 палет гуманітарної допомоги. В тому числі медичні товари та ліки, продукти харчування, одяг та засоби гігієни. При цьому імпорт-менеджери компанії активно контактують з країнами, що хочуть надати допомогу та європейськими організаціями ООН і Червоний хрест.

Команда Гуманітарного штабу організовує адресну доставку та відвантаження допомоги в усі райони Києва - у бомбосховища, хворим мешканцям та людям з особливими потребами.

На електронній платформі штабу https://potreby.kyivcity.gov.ua/ усі охочі можуть поділитись своїми пропозиціями щодо підтримки міста.

Також, маючи величезний досвід в управлінні та логістиці, а також у забезпеченні функціонування Гуманітарного штабу в столиці, Епіцентр розширив ланцюжок поставок гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану та створив ще один гуманітарний штаб спільно з напрямком Інтерспорт Украіна. Він розпочав роботу на базі міської ради у західному регіоні країни.
Розуміючи потреби громадян в холодну пору року, тут в компанії вирішили зробити акцент на допомозі теплим одягом. Ініціативу підтримала міжнародна група Intersport разом з національними організаціями та відомі спортивні бренди 4F, Intersocks, Vilking та інші. Вже зараз нові вантажі з допомогою прибувають в Україну, збільшуючи об'єми фонду.

Хоча територіально гуманітарний штаб знаходиться в західному регіоні, він працює на забезпечення потреб та адресно надає допомогу по всій Україні. Відповідно теплим одягом будуть забезпечені військові Збройних Сил України та сили територіальної оборони.

Водночас, у співпраці з міськими та обласними адміністраціями на сході країни Епіцентр надає допомогу містам, які найбільше потерпають від ворожих обстрілів.

З перших днів війни Епіцентр створив можливості для евакуації співробітників та їхніх сімей з небезпечних регіонів.

Компанія робить все від себе залежне задля забезпечення потреб військових та українських споживачів. Попри військові дії, авіаційні та артилерійські обстріли міст, торговельна мережа Епіцентр продовжує роботу всюди, де це можливо, і ні на мить не зупиняє роботу з подальшого постачання в Україну найбільш необхідних країні товарів.