Підтримай LB.ua
У 2008 році вийшов перший номер щотижневої суспільно-політичної газети «Лівий берег». За рік, у 2009 році, з'явився сайт видання, який виріс у самостійний і успішний проект – LB.ua. Але всі продовжують називати нас "Лівий берег", і за 11 років редакція вже навіть майже з цим змирилася :)
Сьогодні LB.ua – один з найвідоміших в Україні інтернет-ресурсів. Тут ви знайдете не тільки всі свіжі новини, але й аналітику за широким спектром суспільно важливих тем.

LB.ua – це розгорнуті та докладні інтерв'ю. За рік ми розмовляємо з сотнями людей – політиками, волонтерами, ветеранами, культурними, громадськими та церковними діячами, науковцями та лікарями. Наші інтерв'ю – наша гордість.

Наша гордість – це найкращий в країні розділ «Культура», який процвітає на зло всім, хто вважає культуру непотрібною.

Наша гордість – це наш відділ «Суспільство», в якого крадуть новини навіть міністерства.

Це наш відділ «Світ», який встигає писати про всі країни світу, включно з африканськими.

Наш розділ «Право», в якому публікуються репортажі з резонансних судових засідань і аналітика про судову реформу.

Розділ «Спорт», завдяки якому можна слідкувати за найбільш важливими спортивними подіями в Україні і світі.

І, звісно, наш відділ «Політика», який не дає читачам спокійно лягти спати рано увечері :)

У 2019 році ми вирішили приділяти більше уваги формату відео: запустили авторську програму Соні Кошкіної KishkiNa. І також почали розвивати офіційний Youtube-канал видання LBTV – тепер багато наших інтерв'ю супроводжуються відео, а журналісти ведуть відеоблоги.

Наші принципи – об'єктивність, чесність, повага до читача.


Чому ми звертаємося до вас за допомогою саме сьогодні?
Зараз важкий час для всієї країни, всіх нас. Це час серйозних випробувань для нас, і одночасно це час для солідарності. Наші журналісти сьогодні продовжують виконувати свій обов'язок – інформують суспільство про події, які відбуваються.

Ми створюємо для вас якісний контент ось уже 11 років і сподіваємося робити це надалі. Всі матеріали сайту були і будуть в безкоштовному доступі – для нас це принципово. Але зараз, щоб продовжувати роботу, нам дійсно необхідна ваша допомога.
Для чого буде використовуватися благодійна допомога?
Благодійна допомога сайту LB.ua буде використовуватися для забезпечення зарплат журналістам, гонорарів позаштатним авторам і на технічне забезпечення роботи сайту. Ви можете допомогти нам продовжити свою роботу.

Будь-яка допомога – незалежно від її розміру – буде дуже цінною і важливою.

Ми працюємо для вас і просимо виявити солідарність з LB.ua. Завдяки вашій підтримці ми зможемо зберегти кількість і якість матеріалів, які виходять на сайті, та запустити нові проекти.

Благодійна допомога – це добровільна, безоплатна передача грошових коштів на користь проекту LB.UA.

Сайт LB.UA належить ТОВ «Горшенин консалтинг». Вчинення благодійної допомоги не дає особі, яка вчинила таку допомогу, прав на отримання і не накладає на ТОВ «Горшенин консалтинг» зобов'язань з передачі будь-яких товарів, надання будь-яких прав, надання будь-яких послуг.

Фізична або юридична особа, яка здійснює благодійну допомогу на проект LB.UA, дає свою згоду на їх перерозподіл або використання в інших проектах в разі, якщо проект буде закритий або не актуальний в силу причин, що не залежать від редакції.