Вони нас на ту гору підняли, обшукали, зв'язали. Посеред тієї гори була велика яма, десь метрів двадцять на десять. Усіх нас посадили у ту яму. Одразу відділили добровольців від ЗСУ. Вночі знущалися: били, пістолетами тикали у голову, імітували розстріли. Пощастило, що ми пройшли вже дуже близько до наших позицій, які були убік Комсомольська, і там тривали перемовини, і вони сказали, що вчора там частину бійців вже «Червоному Хресту» передали. І вирішують щодо решти. Нас посадили у яму, де залишалось буквально декілька чоловік.
Тут були росіяни з 331-го парашутно-десантного полку, наскільки мені відомо, з Костроми. Вдень нас охороняли росіяни, а вночі – «сєпари». «Сєпари» з усіх сил намагалися показати, що вони господарі ситуації. Знущалися, залякували. Зранку нас усіх зв'язали, позав'язували очі і покидали у новенькі російські КАМАЗи, і потім приблизно годину, може більше, возили колами, але, як я зрозумів, нас везли аж під Донецьк, орієнтувався по сонцю. Там ФСБ провели допит кожного бійця. Вони не приховували, що з ФСБ, представлялися. Там були старші офіцери, від майора і старші. Записували, знімали це на камери, але всі ми були із зав'язаними очима.
Вони вважали, що вже перемогли у війні. Ставлення було зверхнім. Єдине що: солдати, коли ми безпосередньо були у тій ямі, у полоні, то вони більш-менш добре ставилися до офіцерів. Якщо хтось з нас просив води, то вони дозволяли, щоб ми брали пусті пляшки і йшли до озера – там щоправда така смердюча вода була, – ну, але, і на тому дякую. Набирали воду з того озера, і поверталися назад. Потім мені дали декілька сухих пайкі - з розрахунку один пайок на чоловік десять - дванадцять.